Uskoplje.net

Pet19012018

Zadnja izmjenaUto, 15 Kol 2017 6am

Izdvojeni komentari!
Back Naslovna Vijesti Rubrike Vijesti Proslava 30. godišnjice mature - generacija 1981-1982

Proslava 30. godišnjice mature - generacija 1981-1982

Proslava 30. godišnjice mature - generacija 1981-1982Obavještavamo sve drage prijatelje da će se proslava 30. godišnjice mature (generacija 1981-1982) održati 14.7.2012 g.(subota) u restoranu «Uskopaljski dvori» (Ski –lift) u Gornjem Vakuf-Uskoplju.
Sastanak je u 1900 sati u školskom dvorištu srednje škole.

Cijena po osobi je 50,00 KM.
Uplate možete izvršiti najkasnije do 07.07.2012 g. na račun otvoren kod
UNICREDIT BANK d.d.
POSLOVNICA GORNJI VAKUF-USKOPLJE
TRANSAKCIJSKI RAČUN: 3389102546562927
POZIV NA BROJ: 5000296029

 RAČUN ZA  PLAĆANJE IZ INOZEMSTVA:
 UNICREDIT BANKA d.d.
 POSLOVNICA GORNJI VAKUF-USKOPLJE
 SWIFT CODE: UNCRBA22
 IBAN: BA393382804000011436
 BROJ RAČUNA: 5000296201
 
Obavezno navesti ime i prezime osobe koja uplaćuje ili za koju se uplaćuje.
Za sve dodatne informacije možete se obratiti kontakt osobama na broj telefona kod kojih možete izvršiti i uplate :
1.Pavka Soldo 061/707-887 i Trapo Osman 061/759-268
2.Adžemović Edin 061/173-647 i Pero Perić 063/352-691
3.Ljubunčić Besim 062/229-000 i Ivo Subašić  063/873-737
4.Janja Luketin-Jurleta 063/230-394 i Halima Crnica 061/968-982
5.Dželihodžić Samira 061/792-580 i Bošnjak Nikola 030/265-086

Radujemo se ponovnom susretu i druženju i nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju. Ako je neko sa spiska izostavljen neka se obrati kolegama koju su zaduženi za kontakt.

GIMNAZIJA
RAZRED:IV-A
RAZREDNIK:BANDIĆ ALOJZ

 1. Alvir Spomenka
 2. Bandić Dijana
 3. Batinić  Branka
 4. Batinić Pavka
 5. Boškić Terezija
 6. Bumbul Hazima
 7. Bušatlić Saliha
 8. Crnov Miroslav
 9. Crnjac Zvonimir
 10. Ćurić Slavko
 11. Dujmović Anđa
 12. Đikić Tatajana
 13. Dželihodžić Melća
 14. Glavaš Ivica
 15. Juričević Danica
 16. Jurina Frano
 17. Kolak Ljuba
 18. Marinčić Pavka
 19. Milanović Hanifa
 20. Milanović Mediha
 21. Mlakić Josip
 22. Muminović Suad
 23. Penava Zora
 24. Pilić Marija
 25. Pilić Milka
 26. Rezo Jelica
 27. Sušić Zehra
 28. Batinić Ilonka
 29. Stojanović Jozo
 30. Šain Lucija
 31. Šandro Ljubica
 32. Šandro Nevenka
 33. Šimanić Željko
 34. Škoro Boško
 35. Trapo Osman
 36. Pero Radoš
 37. Miroslav Sučić
 38. Marija Žutić
 39. Budimir Anđelka


GIMNAZIJA
RAZRED: IV-b
RAZREDNIK:HELJIĆ SAFETA

 1. Ađemović Edin
 2. Agić Jasminka
 3. Arežina Ivica
 4. Barnjak Josipa
 5. Batinić Mira
 6. Batinić Ružica
 7. Budimir Milka
 8. Debeljak Snježana
 9. Dujmović MIrko
 10. Džambo Fikret
 11. Hajdarević Fahrija
 12. Šandro Ivanka
 13. Jurićavić Mladen
 14. Kramustafić Jasminka
 15. Kubat Miroslav
 16. Lagetar Tomislav
 17. Milić Marija
 18. Milić Marko
 19. Nikolić Branka
 20. Perić Luca
 21. Perić Pero
 22. Radić Josip
 23. Smoljić Branka
 24. Šarić Pavo
 25. Šekerija Marija
 26. Škoro Pavka
 27. Uzun Abdulah
 28. Zeko Pavka
 29. Zeko Anđelka
 30. Milišić Tomislav
 31. Šole  Drago
 32. Pero Perić


GIMNAZIJA
RAZRED:IV-c
RAZREDNIK:

 1. Bandić Josip
 2. Batinić Ivica
 3. Batinić Marija
 4. Gazić Ševko
 5. Gudić Hajrija
 6. Hozić Đulka
 7. Idrizović Mediha
 8. Karahođić Rešad
 9. Karamustafić Almedina
 10. Karamustafić Behiđa
 11. Kelava Stipo
 12. Prijić Valida
 13. Ljubunčić Besim
 14. Milić Ljubica
 15. Mišić Enes
 16. Mišić Muhamed
 17. Muftić Salih
 18. Pilić Ljuban
 19. Radić Jelica
 20. Ređanović Zahida
 21. Šabanović Edin
 22. Subašić Ivo
 23. Šekerija Katica
 24. Šeketa Ajla
 25. Šako Marko P.
 26. Šako Marko S.
 27. Miličević Blaženka
 28. Milić Marija
 29. Sladić Dragan
 30. Hozić  Rasema


EKONOMSKA ŠKOLA
RAZRED: IV-d
RAZREDNIK:VESNA ŠENDA

 1. Beljo Jozo
 2. Batinić Ružica
 3. Bušatlić Sead
 4. Bobar Senad
 5. Bagarić Jela
 6. Bagarić Ivan
 7. Bektić Mehrid
 8. Crnjac Tomislav
 9. Čaušević Đevada
 10. Dumančić Branko
 11. Delać Dragica
 12. Gazilj Marija
 13. Glavaš Josip
 14. Kustura Marija
 15. Kolak Janja
 16. Kustura Ljiljana
 17. Kadunić Alma
 18. Kunkić Žarko
 19. Kolak Marica
 20. Luketina Janja
 21. Mašetić Selvedina
 22. Martinović Ljubica
 23. Martinović Milka
 24. Martinović Ljilja
 25. Milanović Alikavaz
 26. Perić Josip
 27. Pidro Šefik
 28. Rajić Ružica
 29. Ramić Muhamed
 30. Soldo Nevenka
 31. Sušić Nurudin
 32. Šarić Pero
 33. Šošić Zuhra
 34. Šarić Danica
 35. Šekerija Kata
 36. Šapina Mira
 37. Teskeređić Halima
 38. Dželihodžić Amir
 39. Breljak Marija



EKONOMSKA ŠKOLA
RAZRED:IV-e
RAZREDNIK: BAŠIĆ IVAN

 1. Abazović Sead
 2. Agić Fatima
 3. Arežina Terezija
 4. Bandić Blagica
 5. Bašinac Jasmina
 6. Bevanda  Mira
 7. Bošnjak Nikola
 8. Brnić Finka
 9. Cvrtak Slavica
 10. Čagelj Ante
 11. Dedić Samira
 12. Demirović Pakiza
 13. Elezović Alma
 14. Filipović Hajrudin
 15. Gekić Zehra
 16. Grubešić Markica
 17. Jerković Anđelko
 18. Jozić Ivka
 19. Jozić Kata
 20. Katušić Zora
 21. Kovačević Spomenka
 22. Kvasina Marija
 23. Mavrković Alma
 24. Milić Jelena
 25. Miličević Ljubica
 26. Mioć Ankica
 27. Mišić Azra
 28. Pilić Ivica
 29. Pokvić Safet
 30. Pokvić Safija
 31. Prijić Azemina
 32. Puljarga Sabahudin
 33. Ribić Nusret
 34. Šako Ante
 35. Tokić Ratko
 36. Vukadin Ivan
 37. Hozić Mirsada
 38. Gafić Azira
 39. Novaković Jela | uskoplje.net

Komentara  

 
0 #1 Venus 13-01-2018 01:06
Fly more than a picturesque island and the ocean.

Also visit my web blog :: go plane tricks: http://dev-coregaming.pantheonsite.io/
Prijavi Administratoru
 

Dodaj komentar

Komentari odražavaju stavove i mišljenja osobe koja ih piše, stoga portal Uskoplje.net ne preuzima nikakvu odgovornost za niti jedan komentar, nego isključivo osoba koja ih piše budući da se komentari automatski javno objavljuju.
Svi komentari koji vrijeđaju druge ljude (po spolu, vjeri, kleveti i sl.) se mogu prijaviti klikom na opciju "Prijavi Administratoru" u donjoj desnoj strani komentara gdje morate navesti Vaše ime i razlog zašto bi neki komentar trebao biti uklonjen. www.uskoplje.net

Sigurnosni kod
Osvježi